Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 01 вересня 2022 р. № 300
Київ
Про зміни у структурі Івано-Франківської облдержадміністрації

Про зміни у структурі 

Івано-Франківської 

облдержадміністрації

 

 Відповідно до статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 91 "Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій" (зі змінами), від 12.03.2005 № 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій" та від 18.04.2012 № 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (зі змінами), з метою оптимізації та впорядкування структури Івано-Франківської обласної державної адміністрації у межах граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання обласної державної адміністрації:


1. Зменшити чисельність працівників структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури – на 3 штатні одиниці;

департаменту фінансів – на 1 штатну одиницю;

управління екології та природних ресурсів – на 1 штатну одиницю.

2.Збільшити чисельність працівників департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації на 5 штатних одиниць.

3.Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, внести відповідні зміни та подати на затвердження структуру і штатні розписи підпорядкованих підрозділів, у разі необхідності внести зміни до положень та затвердити посадові інструкції працівників і здійснити інші необхідні заходи згідно з чинним законодавством.

4. Внести зміни в розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 29.06.2021 № 253 "Про структуру обласної державної адміністрації", виклавши додаток 2 у новій редакції, що додається.

5. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) врахувати зміни у структурі Івано-Франківської обласної державної адміністрації при розподілі бюджетних асигнувань.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Логуш).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука.


Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                                Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux