Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 17 вересня 2021 р. № 353
Київ
Про зміни у структурі обласної державної адміністрації

Відповідно до статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 91 "Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій" (зі змінами) та від 12.03.2005 № 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій", від 18.04.2012 № 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (зі змінами), з метою оптимізації та впорядкування структури обласної державної адміністрації у межах граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання обласної державної адміністрації:

1. Зменшити чисельність працівників департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації на 6 штатних одиниць.

2. Збільшити чисельність працівників департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації на 6 штатних одиниць.

3. Керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, внести відповідні зміни і подати на затвердження структуру і штатні розписи підпорядкованих підрозділів, переглянути положення і посадові інструкції працівників і здійснити реорганізаційні заходи згідно з чинним законодавством.

4. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації (Л. Остап'як) здійснити необхідні заходи у зв'язку із скороченням чисельності працівників у відповідності до чинного законодавства.

5. Внести зміни до розпорядження обласної державної адміністрації від 29.06.2021 № 253 "Про структуру обласної державної адміністрації", виклавши додаток 2 у новій редакції, що додається.

6. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) врахувати зміни у структурі обласної державної адміністрації при розподілі бюджетних асигнувань.

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату обласної державної адміністрації (А. Мельничук).

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату обласної державної адміністрації І. Тимчук

 

Голова обласної 

державної адміністрації                                                              Світлана ОНИЩУК

 

 Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux