Розпорядження ОДА
Апарат ОДА, від 16 листопада 2021 р. № 444
Київ
Про зміни у структурі Івано-Франківської облдержадміністрації

Про зміни у структурі 

Івано-Франківської 

облдержадміністрації

 

Відповідно до статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 № 91 "Деякі питання діяльності місцевих державних адміністрацій" (зі змінами) та від 12.03.2005 № 179 "Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій", від 18.04.2012 № 606 "Про затвердження рекомендаційних переліків структурних підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в мм. Києві та Севастополі державних адміністрацій" (зі змінами), з метою підвищення ефективності діяльності Івано-Франківської облдержадміністрації у сфері молодіжної політики у межах граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання Івано-Франківської облдержадміністрації:


 1. Зменшити чисельність департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації на 4 штатні одиниці.
 2. Збільшити чисельність працівників управління спорту Івано-Франківської облдержадміністрації на 4 штатні одиниці;
 3. Перейменувати у структурі Івано-Франківської облдерж-адміністрації юридичну особу публічного права: департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 39356695) в департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
 4. Перейменувати у структурі Івано-Франківської облдерж-адміністрації юридичну особу публічного права: управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (код ЄДРПОУ 40619856) в управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
 5. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, внести відповідні зміни та подати на затвердження структуру і штатні розписи підпорядкованих підрозділів, переглянути положення і посадові інструкції працівників та здійснити реорганізаційні заходи згідно з чинним законодавством.
 6. Внести зміни до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 29.06.2021 № 253 "Про структуру обласної державної адміністрації", виклавши додаток 2 до нього у новій редакції, що додається.
 7. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) врахувати зміни у структурі Івано-Франківської облдержадміністрації при розподілі бюджетних асигнувань.
 8. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської облдержадміністрації (А. Мельничук).
 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської облдержадміністрації І. Тимчук.Голова 

облдержадміністрації                           Світлана ОНИЩУК

 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux