Розпорядження ОДА
Служба у справах дітей ОДА, від 29 квітня 2022 р. № 153
Київ
Про зменшення обсягу субвенції

Про зменшення 

обсягу субвенції

 

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.03.2022 № 245 «Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету»:


1. Зменшити обсяг доходів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за кодом доходів 41034400 на суму 10 791 900 (десять мільйонів сімсот дев’яносто одна тисяча дев’ятсот) гривень та відповідно зменшити бюджетні призначення службі у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0919270 «Субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 10 791 900 (десять мільйонів сімсот дев’яносто одна тисяча дев’ятсот) гривень.

2. Службі у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації (М. Євчук) забезпечити подання цього розпорядження на погодження з постійною комісією Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – службу у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації (М. Євчук).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко.

 

 

 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                                  Світлана ОНИЩУК 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux