Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 19 травня 2022 р. № 181
Київ
Про зменшення та перерозподіл субвенції

Про зменшення та 

перерозподіл субвенції


Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 14.02.2017 № 88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» (зі змінами), від 15.09.2021 № 957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти», від 01.04.2022 № 401 «Про спрямування коштів до резервного фонду державного бюджету»:

1. Зменшити обсяг доходів загального фонду обласного бюджету за кодом 41035400 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» на суму 2030900 (два мільйони тридцять тисяч дев’ятсот) гривень та відповідно зменшити бюджетні призначення департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації по загальному фонду за кодом бюджетної програми 0619330 «Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету» на суму 2030900 (два мільйони тридцять тисяч дев’ятсот) гривень, з них видатки споживання – 1513000 (один мільйон п’ятсот тринадцять тисяч) гривень, видатки розвитку – 517900 (п’ятсот сімнадцять тисяч дев’ятсот) гривень, та здійснити перерозподіл її обсягу між місцевими бюджетами згідно з додатком.

2. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2022 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

  

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

 обласної військової адміністрації                                                           Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux