Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження Порядку виплати та розмірів грошових винагород спортсменам Івано-Франківської області – переможцям і призерам змагань міжнародного рівня

Про затвердження Порядку виплати

та розмірів грошових винагород

спортсменам Івано-Франківської

області – переможцям і призерам

змагань міжнародного рівня

Зареєстровано в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 17.11.2022 за № 64/323Відповідно до частин першої, другої статті 6, пункту 1 частини першої статті 22 та статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 3.4 додатка до обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 12 листопада 2021 року № 284-10/2021 (із змінами), з метою підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, заохочення спортсменів Івано-Франківської області за досягнуті ними високі спортивні результати

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Порядок виплати грошових винагород спортсменам Івано-Франківської області – переможцям і призерам змагань міжнародного рівня (додається).

2. Затвердити розміри виплати грошових винагород спортсменам Івано-Франківської області – переможцям і призерам змагань міжнародного рівня (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 08 грудня 2017 року № 743 «Про виплату грошових винагород спортсменам Івано-Франківської області», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 18 грудня 2017 року за № 102/1434.

4. Визнати такими, що втратили чинність, розміри грошових винагород спортсменам області – переможцям і призерам спортивних змагань міжнародного рівня, затверджені розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 08 грудня 2017 року № 743 «Про виплату грошових винагород спортсменам Івано-Франківської області», зареєстровані в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 18 грудня 2017 року за № 103/1435 (із змінами).

5. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Оклієвич).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.


Голова Івано-Франківської

обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                        Світлана ОНИЩУК
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux