Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 08 вересня 2021 р. № 339
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих під час Революції Гідності

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 23, частин першої, шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення Івано-Франківської обласної ради від 06 червня 2014 року № 1259-28/2014 «Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (із змінами), з метою удосконалення процедури надання матеріальної допомоги постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих під час Революції Гідності і ефективного використання коштів обласного бюджету


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих під час Революції Гідності (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23 листопада 2017 року № 709 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих учасників масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року до роковин трагедії», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 30 листопада 2017 року за № 96/1428.

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Володимир Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Богдана Футерка.

 

Голова Івано-Франківської

обласної державної адміністрації                                 Світлана ОНИЩУК

 

 


 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux