Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 11 жовтня 2021 р. № 386
Київ
Про затвердження Положення про забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету

Про затвердження Положення 

про забезпечення безкоштовним

професійним навчанням учасників

антитерористичної операції та 

Операції Обєднаних Сил і членів

їх сімей за навчальною програмою

«Підприємництво та лідерство» в 

Івано-Франківському національному

технічному університеті нафти і газу 

шляхом оплати його вартості за

рахунок коштів обласного бюджету

(зареєстроване в Південно-Західному

міжрегіональному  управлінні Міністерства

юстиції (м. Івано-Франківськ) 18.10.2021

за № 112/233)

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 3.28 Переліку заходів, джерел та обсягів фінансування обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 06 червня 2014 року № 1259-28/2014 (із змінами), з метою забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Положення про забезпечення безкоштовним професійним навчанням учасників антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил і членів їх сімей за навчальною програмою «Підприємництво та лідерство» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету, що додається.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної 

державної адміністрації                               Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux