Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 листопада 2021 р. № 446
Київ
Про затвердження Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти

 Про затвердження Положення 

про призначення стипендії 

голови Івано-Франківської 

обласної  державної адміністрації 

та голови Івано-Франківської 

обласної ради студентам закладів

вищої та фахової  передвищої 

освіти (зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 23.11.2021 за № 122/242)

  

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 14 Закону України «Про вищу освіту», статті 16 Закону України «Про фахову передвищу освіту», пункту 4.17 підпрограми 4 «Обдаровані діти» Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 42-2/2015 (із змінами), з метою заохочення студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, які є переможцями міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань,


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти, що додається.

2. Вважати таким, що втратило чинність, спільне розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 19 грудня 2017 року № 784/894-р «Про затвердження Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам вищих навчальних закладів», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 20 грудня 2017 року за № 108/1440.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного оприлюднення.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної 

державної адміністрації                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux