Проект нормативно-правового документа
Київ
Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 травня 2021 року № 583-р «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України на період до 2025 року», з метою належного відзначення та становлення незалежності України, консолідації українського суспільства, утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання у громадян почуття національної гідності:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України в області на період до 2025 року ( далі  – план заходів ), що додається.

2. Районним державним адміністраціям розробити та затвердити відповідні плани заходів.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищних, міських рад розробити відповідні плани заходів.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  (В. Джигіта).

5. Співвиконавцям подавати головному виконавцю інформацію про виконання завдань розпорядження щорічно до 26 серпня та 30 жовтня для узагальнення та інформування до 30 серпня та 30 жовтня Кабінет Міністрів України.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Б.Футерко.


Голова обласної
державної адміністрації                                                       Андрій БОЙЧУКПлан заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України

1.  Проведення урочистостей за участю керівників органів державної влади, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав та дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства, передбачивши, зокрема:

1.1 церемонії урочистого підняття Державного Прапора України за участю керівників органів державної влади та в населених пунктах, де реалізовано проект «Найбільший державний прапор України».


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, департамент освіти, науки та молодіжної політики, департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, сектор оборонної роботи  апарату облдержадміністрації, Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки,   ГУ Національної поліції України в області  (за згодою), управління СБУ в області (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, громадські об’єднання (за згодою).

 23 серпня 2021 р.


2. Забезпечити з нагоди Дня незалежності України на національному рівні проведення урочистостей за участю керівників органів державної влади, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав та дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства.


Управління, культури, національностей та релігій облдержадміністрації, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,  управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, громадські об’єднання (за згодою).

24 серпня 2021 р.

3. Проведення урочистих заходів, в населених пунктах за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, учасників операції Об’єднаних сил, антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, громадськості.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, управління культури релігій та національностей облдержадміністрації, сектор оборонної роботи апарату облдержадміністрації, ГУ Національної поліції в області (за згодою),  управління  СБУ в області (за згодою), начальник відділу у справах ветеранів в області (за згодою), ГУ ДСНС в області (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад,(за згодою).

24 серпня 2021 р.


4. Проведення церемоній покладання квітів в населених пунктах до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників операції Об’єднаних сил, Антитерористичної операції, заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та хвилини мовчання. 


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, сектор оборонної роботи апарату облдержадміністрації, начальнику відділу у справах ветеранів в області  (за згодою), Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, ГУ Національної поліції України в області (за згодою), управління СБУ в області (за згодою), ГУ ДСНС в області (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, (за згодою).

24 серпня 2021 р.

5. Проведенню в закладах освіти, вищих військових навчальних закладах (закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання), військових частинах, закладах культури тематичних уроків, бесід, присвячених 30-ї річчя незалежності України.


Департамент освіти і науки та молодіжної політики облдержадміністрації, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, сектор оборонної роботи  апарату облдержадміністрації,  ГУ Національної поліції України в області ( за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, громадські об’єднання (за згодою).

Постійно


6. Проведення тематичних виставок творів мистецтва, документів, фотографій і плакатів, присвячених 30-ї річниці незалежності України.

Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Державний архів області, райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, громадські об’єднання (за згодою).

Постійно

7. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення національної єдності, розбудову держави, популяризацію національних традицій та державних символів України, утвердження позитивного іміджу України у світі.


Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, сектор оборонної роботи апарату облдержадміністрації, Івано-Франківський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки,       (за згодою), ГУ Національної поліції України в області (за згодою), управління СБУ в області (за згодою),  ГУ ДСНС в області (за згодою), райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, (за згодою).

Серпень - вересень 2021 року.

8. Сприяти широкому висвітленню заходів із підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України в засобах масової інформації.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, ОДТРК «Карпати» райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад  (за згодою).

 Протягом 2021 року.

9. Вжити заходів до розроблення макетів та зразків соціальної реклами, присвяченої 30-й річниці незалежності України, їх виготовлення, а також розміщення у населених пунктах України та за їх межами вздовж магістральних доріг.


Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад (за згодою).

 Липень - серпень 2021 року.


Начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації       Володимир ДЖИГІТА


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux