Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 01 червня 2022 р. № 196
Київ
Про затвердження обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів для закладів професійної (професійно-технічної) освіти та робітничих кадрів для закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області

Про затвердження обсягів регіонального

замовлення на підготовку робітничих кадрів

і фахових молодших бакалаврів для закладів

професійної (професійно-технічної) освіти та

робітничих кадрів для закладів фахової

передвищої освіти Івано-Франківської області


Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 994-р «Про схвалення методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів», з метою задоволення потреб економіки регіону та суспільства у кваліфікованих кадрах, забезпечення конституційного права громадян на здобуття професійної освіти відповідно до їх покликань, інтересів та здібностей:


1) Затвердити обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів і фахових молодших бакалаврів для закладів професійної (професійно-технічної) освіти та робітничих кадрів для закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області (далі – регіональне замовлення), що додаються.

2) Департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович) до 1 липня 2022 року довести обсяги регіонального замовлення до керівників закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

3) Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4) Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.

 

 

Голова обласної державної

адміністрації-начальник 

обласної військової адміністрації                                                             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux