Київ
Про затвердження обласного плану дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Про затвердження

обласного плану дій

на 2021 і 2022 роки з реалізації

Національної стратегії зі

створення безбар’єрного

простору в Україні

на період до 2030 року


Відповідно до статей 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року» (далі – Національна стратегія) та доручення Офісу Президента України від 01.10.2021 № 15/2-01/61 щодо розробки та впровадження обласних планів дій з реалізації Національної стратегії:

1. Затвердити обласний план дій на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (далі – обласний план дій), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Івано-Франківської облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій:

2. 1. Забезпечити в межах компетенції виконання обласного плану дій.

2. 2. Подавати щокварталу до 05 числа наступного місяця департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації інформацію про стан виконання обласного плану дій.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування долучитись до виконання завдань, визначених у підпунктах 2.1 та 2.2 пункту 2 цього розпорядження.

4. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як) подавати щокварталу до 10 числа наступного місяця керівництву облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання обласного плану дій.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації відповідно до функціональних повноважень.
Голова облдержадміністрації                                                     Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux