Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження структури та Положення про управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення

Про затвердження структури та

Положення про управління

Івано-Франківської обласної  

державної адміністрації з питань

ресурсного забезпечення


Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 12.03.2005 № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (із змінами) та від 26.09.2012 № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації» (із змінами), у межах граничної чисельності, фонду оплати праці працівників і видатків на утримання Івано-Франківської обласної державної адміністрації:


1. Затвердити структуру управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення згідно з додатком 1.

2. Затвердити положення про управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення згідно з додатком 2.

3. Начальнику управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення (М. Іванишин) внести зміни у штатний розпис управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення та вжити інші необхідні заходи, пов’язані зі зміною структури, у встановленому законодавством порядку.

4. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) передбачити бюджетні асигнування на утримання управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення з урахуванням затвердженої структури.

5. Внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 26.09.2018 № 553 «Про перейменування структурних підрозділів облдержадміністрації», виключивши пункт 2.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 03.06.2021 № 189 «Про затвердження структури управління обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення у новій редакції».

7. Це розпорядження набирає чинності з 20.02.2023.

8. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань ресурсного забезпечення (М. Іванишин).

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                      Світлана ОНИЩУК Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux