Київ
Про затвердження Правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді в Івано-Франківській області

Про затвердження Правил 

плавання для малих, спортивних суден 

і водних мотоциклів та використання 

засобів для розваг на воді

в Івано-Франківській області

Зареєстроване у Західному міжрегіональному 

управлінні Міністерства юстиції 27.02.2024 за № 106/4

Відповідно до частин першої та третьої статті 6, пункту 12 частини першої статті 20, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2 частини сьомої статті 5, частини третьої статті 34 Закону України «Про внутрішній водний транспорт», статті 4, частини першої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», на виконання пункту 2 наказу Міністерства інфраструктури України від 07 липня 2022 року № 493 «Про затвердження Типової форми місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2022 року за № 913/38249, з метою встановлення вимог до використання на водних об’єктах малих, спортивних суден, водних мотоциклів та засобів для розваг на воді

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Правила плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді в Івано‑Франківській області, що додаються.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 15 травня 2023 року № 174 «Про затвердження Правил плавання для малих спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг на воді в Івано-Франківській області», зареєстроване в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції 17 травня 2023 року за № 52/388.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (С. Подошва).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка. 

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                    Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux