Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 15 серпня 2022 р. № 271
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності та під час участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення)

Про затвердження Порядку

використання коштів обласного

бюджету для забезпечення

безкоштовного здобуття вищої,

фахової передвищої, професійної

(професійно-технічної) освіти дітьми,

батьки яких загинули або постраждали

під час Революції Гідності та під час

участі у бойових діях, здійсненні

заходів з національної безпеки і оборони,

відсічі і стримування збройної агресії

Російської Федерації проти України,

починаючи з 20 лютого 2014 року

(в т. ч. які залучалися і брали безпосередню

участь в антитерористичній операції та

Операції Об’єднаних Сил в районах

їх проведення)

(зареєстроване в Південно-Західному

міжрегіональному управлінні

Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

17 серпня 2022 року за № 35/294)



Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частини п’ятнадцятої статті 44 Закону України «Про вищу освіту», частини одинадцятої статті 43 Закону України «Про фахову передвищу освіту», статті 441 Закону України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», пункту 2.8 розділу 2 та пункту 3.18 розділу 3 додатка до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11 травня 2022 року № 417-14/2022 (із змінами), з метою забезпечення здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності та під час участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року ( в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення)


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення безкоштовного здобуття вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти дітьми, батьки яких загинули або постраждали під час Революції Гідності та під час участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 19 грудня 2016 року № 878 «Про затвердження положення про забезпечення безкоштовним навчанням у державних професійно-технічних, вищих навчальних закладах дітей, батьки яких загинули або постраждали під час масових акцій громадського протесту або під час антитерористичної операції, шляхом оплати його вартості за рахунок коштів обласного бюджету», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 20 грудня 2016 року за № 62/1328.

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                           Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux