Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, іншим ветеранам війни Івано-Франківської області та членам їх сімей

Про затвердження Порядку

використання коштів обласного

бюджету для надання матеріальної 

допомоги учасникам бойових дій, 

іншим ветеранам війни 

Івано-Франківської області

та членам їх сімей 

Розпорядження зареєстроване наказом Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Івано-Франківськ) 25.08.2022 за № 40/299


Відповідно до частини першої статті 6, пунктів 1, 3 частини першої статті 23, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пунктів 3.2, 3.4-3.9, 3.24 розділу 3 додатка до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11 травня 2022 року № 417-14/2022 (із змінами), з метою удосконалення процедури надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, членам їх сімей та іншим ветеранам війни Івано-Франківської області і ефективного використання коштів обласного бюджету


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій, іншим ветеранам війни Івано-Франківської області та членам їх сімей (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 24 лютого 2022 року № 81 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, Операції Об'єднаних Сил, членам їх сімей», зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 02 березня 2022 року за № 14/273.

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано‑ Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux