Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям, члени яких загинули (померли) під час Революції Гідності, до роковин трагедії

Про затвердження Порядку

використання коштів 

обласного бюджету для надання 

матеріальної допомоги сім’ям,

члени яких загинули (померли)

під час Революції Гідності,

до роковин трагедії 


Розпорядження зареєстроване наказом Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Івано-Франківськ) 25.08.2022 за № 41/300


Відповідно до частини першої статті 6, пунктів 1, 3 частини першої статті 23, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2.4 розділу 2 додатка до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11 травня 2022 року № 417-14/2022 (із змінами), з метою удосконалення процедури надання матеріальної допомоги сім'ям, члени яких загинули (померли) під час Революції Гідності, до роковин трагедії і ефективного використання коштів обласного бюджету


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги сім’ям, члени яких загинули (померли) під час Революції Гідності, до роковин трагедії (додається).


2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 08 вересня 2021 року № 339 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих під час Революції Гідності», зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 14 вересня 2021 року за № 98/219.

 

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.


4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).


5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко. 

Голова обласної державної 

адміністрації - начальник обласної

військової адміністрації                                                                          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux