Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів, спрямованих на щомісячні виплати дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих осіб під час Революції Гідності, дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих (померлих) бійців - добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та додаткову виплату бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України

Про затвердження Порядку

використання бюджетних коштів,

спрямованих на щомісячні виплати 

дітям до 18 років та неповнолітнім 

братам і сестрам загиблих осіб під час 

Революції Гідності, дітям до 18 років та 

неповнолітнім братам і сестрам 

загиблих (померлих) бійців -

добровольців, які брали участь у 

захисті територіальної цілісності та 

державного суверенітету на Сході 

України, та додаткову виплату 

бійцям-добровольцям, які брали 

участь у захисті територіальної 

цілісності та державного суверенітету 

на Сході України 

Розпорядження зареєстроване наказом Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Івано-Франківськ) від 25.08.2022 № 42/301.


Відповідно до частини першої статті 6, пунктів 1, 3 частини першої статті 23, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 2.10 розділу 2, пунктів 3.10, 3.11 розділу 3 додатка до обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11 травня 2022 року № 417-14/2022 (із змінами), з метою удосконалення процедури надання щомісячної виплати дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих осіб під час Революції Гідності, дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та додаткової виплати бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, і ефективного використання коштів обласного бюджету

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Затвердити Порядок використання бюджетних коштів, спрямованих на щомісячні виплати дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих осіб під час Революції Гідності, дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та додаткову виплату бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 03 липня 2017 року № 374 «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів, спрямованих на щомісячні виплати дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, дітям до 18 років та неповнолітнім братам і сестрам загиблих (померлих) бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та додаткову виплату бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 07 липня 2017 року за № 56/1388 (із змінами).

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно‑Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано‑Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

 

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                    Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux