Київ
Про затвердження Переліку проектів і заходів з проектування, відновлення, будівництва, модернізації, облаштування, ремонту обʼєктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших обʼєктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, та розподіл коштів субвенції з державного бюджету

Про затвердження Переліку проектів 

і заходів з проектування, відновлення, 

будівництва, модернізації, облаштування, 

ремонту обʼєктів будівництва громадського 

призначення, соціальної сфери, культурної 

спадщини, житлово-комунального 

господарства, інших обʼєктів, що мають 

вплив на життєдіяльність населення, та розподіл 

коштів субвенції з державного бюджету


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статей 93, 101 Бюджетного кодексу України, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт обʼєктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших обʼєктів, що мають вплив на життєдіяльність населення (далі – Субвенція), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 № 608, лист Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України від 04.09.2023 № 8016/31/14-23:

1. Затвердити Перелік проектів і заходів з проектування, відновлення, будівництва, модернізації, облаштування, ремонту обʼєктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших обʼєктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, згідно з додатком.

2. Врахувати в доходах спеціального фонду (бюджет розвитку) обласного бюджету на 2023 рік субвенцію за кодом класифікації доходів бюджету 41034800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт обʼєктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших обʼєктів, що мають вплив на життєдіяльність населення» в сумі 14 777 165 (чотирнадцять мільйонів сімсот сімдесят сім тисяч сто шістдесят пʼять) гривень та спрямувати її департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 1917384 «Реалізація проектів і заходів за рахунок залишку коштів спеціального фонду державного бюджету, що утворилися станом на 01 січня 2023 року, джерелом формування яких були кредити (позики) від Європейського інвестиційного банку».

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2023 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Р. Дунич).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації   Світлана ОНИЩУК

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux