Розпорядження ОДА
Київ
Про затвердження ліміту на використання природних ресурсів у межах Дністровського регіонального ландшафтного парку на 2024 рік

Про затвердження ліміту

на використання природних 

ресурсів у межах Дністровського

регіонального ландшафтного парку 

на 2024 рік

Відповідно до Конституції України, Лісового кодексу України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (із змінами), Правил поліпшення якісного стану лісів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 № 724 (зі змінами), Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів у межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Івано-Франківської області, затвердженого рішенням Івано-Франківської обласної ради від 09.06.2023 № 680-22/2023, розглянувши заяву філії «Коломийське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» від 05.02.2024 № 62:

1. Затвердити ліміт на використання природних ресурсів у межах Дністровського регіонального ландшафтного парку на 2024 рік філії «Коломийське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», що додається.

2. Філії «Коломийське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» використання природних ресурсів проводити відповідно до вимог природоохоронного законодавства. Звіт про використані природні ресурси відповідно до затвердженого ліміту направити поштовим відправленням до Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації у термін до 01.02.2025.

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (А. Пліхтяк).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                 Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux