Розпорядження ОДА
від 03 серпня 2022 р. № 258
Київ
Про затвердження комплексного плану заходів щодо попередження заносу і поширення інфекційних хвороб, що можуть мати міжнародне значення (холера, чума, вірусні геморагічні гарячки, малярія та ін.), на території Івано-Франківської області на 2022-2026 роки

Про затвердження комплексного

плану заходів щодо попередження заносу

і поширення інфекційних хвороб,

що можуть мати міжнародне значення

(холера, чума, вірусні геморагічні

гарячки, малярія та ін.), на території

Івано-Франківської області

на 2022-2026 роки


Відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2011 року № 893 «Про затвердження Правил санітарної охорони території України», з метою недопущення поширення інфекційних хвороб, що можуть мати міжнародне значення (холера, чума, вірусні геморагічні гарячки, малярія та ін.), на території Івано-Франківської області на 2022-2026 роки та запобігання ускладненню епідемічної ситуації щодо цих інфекцій :

1. Затвердити комплексний план заходів щодо попередження заносу і поширення інфекційних хвороб, що можуть мати міжнародне значення (холера, чума, вірусні геморагічні гарячки, малярія та ін.), на території області на 2022-2026 роки (далі – план заходів), що додається.

2. Структурним підрозділам Івано-Франківської обласної державної адміністрації, районним військовим адміністраціям (районним державним адміністраціям) Івано-Франківської області, керівникам підприємств, установ та організацій Івано-Франківської області (в межах компетенції) забезпечити виконання плану заходів.

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування Івано-Франківської області забезпечити виконання плану заходів у межах повноважень.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – Державну установу «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» (Р. Савчук).

5. Співвиконавцям розпорядження надавати інформацію головному відповідальному виконавцю про виконання плану заходів щороку до 01 квітня для узагальнення та інформування Івано-Франківської обласної державної адміністрації щороку до 20 квітня.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                               Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux