Київ
Про визначення розпорядника коштів резервного фонду державного бюджету та функцій замовника для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на території Донецької області

Про визначення розпорядника коштів

резервного фонду державного бюджету 

та функцій замовника для будівництва 

військових інженерно-технічних

і фортифікаційних споруд на території

Донецької області

Відповідно до статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрації» та від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX, пункту 2 постанови Кабінету міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1415 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2024 року № 37-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету», розпорядження Донецької обласної (військової) адміністрації від 16 лютого 2024 № 83/5-24 «Про делегування функцій замовника для будівництва військових інженерно-технічних і фортифіка-ційних споруд на території Донецької області», з метою здійснення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на території Донецької області:

1. Визначити департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпорядником коштів нижчого рівня (другого рівня) резервного фонду державного бюджету за КПКВК 7791710 «Будівництво військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, фортифікаційне обладнання оборонних рубежів, улаштування системи невибухових загороджень» для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на території Донецької області.

2. Визначити департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації замовником будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на території Донецької області.

3. Відділу фінансового забезпечення апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Г. Кіндрат) включити до мережі установ та організацій, які отримують кошти державного бюджету України у 2024 році, та здійснити розподіл відкритих асигнувань департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

4. Головному управлінню Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області здійснювати платежі по будівництву військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на території Донецької області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2021 року № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».

5. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич) забезпечити подання до 27 грудня 2024 року Міністерству економіки України, Міністерству фінансів України та Державній казначейській службі України звіту про використання коштів резервного фонду державного бюджету виділених на будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд на території Донецької області.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                                            Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux