Розпорядження ОДА
Київ
Про виділення пального

Про виділення пального 


Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 23.11.2012 № 851 «Про регіональний матеріальний резерв для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків» (зі змінами), враховуючи протокол засідання Надвірнянської місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 03.02.2023 № 1 та лист Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області від 17.02.2023 № 5405-1459/5410 :


1. Виділити з регіонального матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків 1450 (одну тисячу чотириста п’ятдесят) літрів дизельного пального Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) для продовження здійснення запобіжних заходів з метою попередження виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із зсувами та ерозією ґрунту на території с. Стримба Надвірнянської міської територіальної громади.

2. Управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький) забезпечити передачу Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) дизельного пального відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (В. Чернецький) до 30.04.2023 надати управлінню з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький) звітні матеріали щодо використання виділеного пального.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця − управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

5. Головному відповідальному виконавцю до 01.06.2023 інформувати керівництво Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації про виконання розпорядження.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                              Світлана ОНИЩУК Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux