Наказ ОВА
Юридичний департамент ОДА, від 04 квітня 2022 р. № 12
Київ
Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області

Про встановлення обмежень

щодо торгівлі алкогольними напоями

та речовинами, виробленими на

спиртовій основі, на території

Івано-Франківської областіВідповідно до пункту 13 частини першої статті 8, частини третьої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 № 1457, враховуючи протокол засідання Ради оборони області, затверджений розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 04.04.2022 № 128, та численні звернення суб'єктів господарської діяльності, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку на території Івано-Франківської області:


1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями (крім пива) і речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) на території Івано-Франківської області з 16:00 год. поточної доби до 12:00 год. наступної доби, починаючи з 04.04.2022 до прийняття окремого рішення.

2. Встановити, що торгівля алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі, на території Івано-Франківської області дозволена з 12:00 год. до 16:00 год., за винятком продажу таких товарів військовослужбовцям та іншим особам, одягненим у військову форму одягу, однострій та формений одяг.

3. Начальникам районних військових адміністрацій довести цей наказ до виконання органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям та населенню відповідних районів.

4. Головному управлінню Національної поліції в Івано-Франківській області, Головному управлінню ДПС в Івано-Франківській області, органам місцевого самоврядування забезпечити виконання цього наказу при здійсненні своїх повноважень у межах чинного законодавства.

5. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації забезпечити негайне інформування суб’єктів господарювання та населення Івано-Франківської області про запровадження обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, зокрема через засоби масової інформації.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 27.02.2022 № 2 «Про встановлення обмежень щодо торгівлі алкогольними напоями і речовинами, виробленими на спиртовій основі» (зі змінами).

7. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання наказу покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина та начальника Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки В. Ярмошука.Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                 Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux