Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про вручення премії імені Василя Стефаника

Про вручення премії

імені Василя Стефаника 

 


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про премію імені Василя Стефаника, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради (зі змінами, внесеними розпорядженням від 23.02.2016 № 80/99-р), на виконання п. 8.4 «Підпрограма 8. Комунікаційно-суспільна діяльність» регіональної цільової комплексної програми «Культура Івано-Франківщини на 2022 рік», затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 10.09.2021 № 228-9/2021, з метою популяризації кращих творів літератури на Прикарпатті для утвердження вищих загальнолюдських цінностей у державотворчих процесах українського суспільства:

1. Затвердити рішення комісії з премії імені Василя Стефаника в галузі літератури (додається).

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) профінансувати управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак) на суму 30 000,00 (тридцять тисяч) гривень за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на проведення культурно-мистецьких заходів у 2022 році.

3. Управлінню культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак) профінансувати театр фольклору, народних свят і видовищ (У. Трощук-Шкромида) на суму 30000,00 (тридцять тисяч) гривень згідно з кошторисом (додається).

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника

голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.
Голова обласної державної  адміністрації – 

начальник обласної військової адміністрації                                 Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                                                          Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux