Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 02 листопада 2023 р. № 435
Київ
Про врахування субвенції з місцевого бюджету

Про врахування субвенції 

з місцевого бюджету 

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», статей 23, 93 та 101 Бюджетного кодексу України, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектування, відновлення, будівництво, модернізацію, облаштування, ремонт об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 № 608, враховуючи розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 10.10.2023 № 381 «Про затвердження Переліку проектів і заходів з проектування, відновлення, будівництва, модернізації, облаштування, ремонту об’єктів будівництва громадського призначення, соціальної сфери, культурної спадщини, житлово-комунального господарства, інших об’єктів, що мають вплив на життєдіяльність населення, та розподіл коштів субвенції з державного бюджету» та лист Дубовецької сільської ради від 23.10.2023 № 09/1094:

1. Врахувати в доходах спеціального фонду обласного бюджету за кодом класифікації доходів бюджету 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» субвенцію з бюджету Дубовецької сільської територіальної громади в сумі 4 570 127,00 (чотири мільйони п’ятсот сімдесят тисяч сто двадцять сім) гривень та спрямувати її департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 1917330 «Будівництво інших об’єктів комунальної власності» для виконання робіт по об’єкту «Реконструкція приміщень другого поверху під дошкільний заклад на площі Незалежності, 4 у селі Дубівці Дубовецької сільської ради Івано-Франківської області. Коригування».

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2023 рік за програмною та економічною ознаками.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної   

адміністрації – начальник    

обласної військової адміністрації                   Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux