Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 19 травня 2023 р. № 186
Київ
Про врахування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів

Про врахування субвенції 

з державного бюджету місцевим

бюджетам на придбання

шкільних автобусів

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статті 108 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 418 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів»:

1. Врахувати в доходах загального фонду обласного бюджету на 2023 рік субвенцію за кодом класифікації доходів бюджету 41031900 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів» в сумі 56 179 000,00 (п’ятдесят шість мільйонів сто сімдесят дев’ять тисяч) гривень і спрямувати її департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації по спеціальному фонду (видатки розвитку) за кодом бюджетної програми 0611252 «Виконання заходів щодо придбання шкільних автобусів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» в сумі 56 179 000,00 (п’ятдесят шість мільйонів сто сімдесят дев’ять тисяч) гривень.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 56 179 000,00 (п’ятдесят шість мільйонів сто сімдесят дев’ять тисяч ) гривень.

2. Департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити:

закупівлю шкільних автобусів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в установленому законодавством порядку

подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) в установленому порядку внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2023 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                   Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux