Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 10 листопада 2022 р. № 428/553-р
Київ
Про внесення змін до складу комісії із встановлення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти

Про внесення змін до складу комісії

із встановлення стипендії голови 

Івано-Франківської обласної 

державної адміністрації та 

голови Івано-Франківської обласної 

ради студентам закладів вищої та 

фахової передвищої освіти


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 1 розділу 3 Положення про призначення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 17.11.2021 № 446, зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 23.11.2021 за № 122/242, у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести до складу комісії із встановлення стипендії голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради студентам закладів вищої та фахової передвищої освіти (далі – Комісія), затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 09.12.2021 № 507/911-р, такі зміни:

1.1. Виключити зі складу Комісії Нагорного Ростислава Васильовича, Зельманович Іванну Іванівну, Дяків Оксану Володимирівну.

1.2. Включити до складу Комісії:

Бабінця Василя Михайловича - директора Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, голову Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області, члена Комісії (за згодою).

Бітківську Христину Дмитрівну – головного спеціаліста відділу економічного розвитку управління економічного розвитку та кадрового забезпечення департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, члена Комісії.

2. Повноваження секретаря Комісії покласти на Кирдяк Галину Юріївну – начальника відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління освіти і науки департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

3. У назвах посад членів Комісії слова «департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації» замінити на слова «департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації».

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                     Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux