Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 17.02.2021 № 43/72-р (зі змінами)

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України та Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища, затвердженого рішенням обласної ради від 03.02.2014 № 1187-27/2014 (зі змінами), враховуючи клопотання Тисменицької міської територіальної громади від 29.06.2021 № 597:

1. Внести зміни до розпорядження облдержадміністрації та обласної ради від 17.02.2021 № 43/72-р «Про спрямування залишку коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища» (зі змінами), а саме:

1.1. У абзаці 2 підпункту 1.20 пункту 1 розпорядження цифри «420,0» замінити цифрами «165,258».

1.2. Підпункт 1.20 пункту 1 розпорядження доповнити абзацом наступного змісту:

«на нове будівництво очисних споруд дитячого садка в с. Чорнолізці Тисменицької міської територіальної громади Івано-Франківської області (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації) – 254,742 тис. гривень за кодом бюджетної програми 2818311».

2. Управлінню екології та природних ресурсів облдержадміністрації (А. Пліхтяк) забезпечити подання цього розпорядження на погодження з постійними комісіями обласної ради з питань екології, раціонального природокористування та розвитку туризму, а також бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) після погодження зазначеного розподілу із постійною комісією обласної ради з

питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації
(А. Пліхтяк).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень та першого заступника голови обласної ради В. Гладія.Голова обласної 

державної адміністрації


 Світлана ОНИЩУК

 

Голова 

обласної ради

 

 Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux