Розпорядження ОДА
Департамент фінансів ОДА, від 01 листопада 2021 р. № 418
Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 31.08.2021 № 330

Про внесення змін до розпорядження 

Івано-Франківської облдержадміністрації 

від 31.08.2021 № 330


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» постанови Кабінету Міністрів України від 06.02.2012 № 106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» (зі змінами) та розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.07.2021 № 822-р «Деякі питання розподілу у 2021 році субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»:

1. Внести зміни у додаток до розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 31.08.2021 № 330 «Про спрямування субвенції з державного бюджету», а саме:

по розпоряднику коштів «Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації (для управління капітального будівництва в Івано-Франківській області)» вилучити позицію «2717363 Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Відділення торакальної хірургії і Відділення реабілітації та фізіотерапії Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» (м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91) – 250,0 тис. гривень», відповідно у позиції «Всього» цифри «11 818,51» замінити цифрами «11 568,51»;

по головному розпоряднику коштів «Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації» доповнити позицією «0717363 Виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт Відділення торакальної хірургії і Відділення реабілітації та фізіотерапії Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» (м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича, 91) – 250,0 тис. гривень», відповідно у позиції «Всього» цифри «529,0» замінити цифрами «779,0».

2. Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфра-структури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Мацькевич) забезпечити внесення відповідних змін до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною класифікацією видатків.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації (С. Подошва).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Б. Футерка.

 

  

Голова 

облдержадміністрації                                          Світлана ОНИЩУК 

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux