Розпорядження ОДА
Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12 липня 2017 року № 391

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 року № 689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня» (із змінами)

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Внести до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12 липня 2017 року № 391 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів місцевого рівня», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 25 липня 2017 року за № 64/1396 такі зміни:

1) підпункти 1.2. та 1.4. пункту 1 після слів “медичного призначення” доповнити словами «, дієтичні добавки» у відповідному відмінку;

2) пункт 3 виключити.

У зв’язку з цим пункти 4-6 вважати відповідно пунктами 3-5.

2. Внести до Порядку забезпечення харчуванням за рахунок коштів обласного бюджету учасників спортивних заходів місцевого рівня, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12 липня 2017 року № 391, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 25 липня 2017 року за № 64/1396, такі зміни:

1) слово «інваліди» в усіх відмінках замінити словами – «особи з інвалідністю» у відповідному відмінку;

2) пункт 5 викласти у новій редакції:

«5. Під час проведення спортивних заходів організатор, що проводить такі заходи, забезпечує харчуванням їх учасників відповідно до положення (регламенту) про проведення зазначених заходів та добових норм, у тому числі за системою харчування «шведський стіл», що визначається в угоді про надання послуг із забезпечення харчуванням.

У цьому розпорядженні термін «шведський стіл» визначається, як забезпечення харчуванням учасників спортивного заходу за рівнем міжнародної кваліфікації FB (розширений повний пансіон із самообслуговуванням, у тому числі напої) з дотриманням вимог Національного стандарту України (ДСТУ 4281:2004) «Заклади ресторанного господарства. Класифікація».

Організатор, що проводить заходи, укладає угоди про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком із закладом громадського харчування з урахуванням його місцезнаходження, у тому числі із визначенням організації харчування за системою «шведський стіл».

У разі відсутності з об’єктивних причин можливості та доцільності організації повноцінного харчування учасників і суддів спортивних заходів, забезпечення їх харчуванням може здійснюватися шляхом перерахування в установленому порядку бюджетних коштів на їх власні платіжні картки, або виплати таких коштів готівкою з урахуванням затвердженої грошової добової норми витрат.

Перерахування в установленому порядку бюджетних коштів спортсменам, тренерам, суддям на їх власні платіжні картки або виплата таких коштів здійснюється організаторами, учасниками спортивних заходів, а саме: управлінням спорту обласної державної адміністрації, закладами спортивного профілю усіх типів, Івано-Франківським обласним центром фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», школою вищої спортивної майстерності, спортивними школами, обласними фізкультурно-спортивними організаціями, які фінансуються за рахунок бюджетних коштів».

3. Внести до Порядку забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення за рахунок коштів обласного бюджету спортсменів-учасників спортивних заходів місцевого рівня, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12 липня 2017 року № 391, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 25 липня 2017 року за № 65/1397 (далі – Порядок), такі зміни:

1) слово «інваліди» в усіх відмінках замінити словами «особи з інвалідністю» у відповідному відмінку;

2) назву Порядку і текст, крім абзацу другого пункту 9, після слів «медичного призначення» доповнити словами «, дієтичні добавки» у відповідному відмінку;

3) пункт 4 викласти у новій редакції:

«4. Під час забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення, дієтичними добавками спортсменів, організатор, що проводить спортивний захід, керується Законами України «Про фізичну культуру і спорт», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про безпечність та якість харчових продуктів», «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні» та цим Порядком».


4. Затвердити Грошову норму витрат на забезпечення спортсменів-учасників спортивних заходів місцевого рівня лікарськими засобами та виробами медичного призначення, дієтичними добавками в новій редакції (додається).

5. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Оклієвич).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної

державної адміністрації                                                           Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux