Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент освіти і науки ОДА, від 23 грудня 2021 р. № 563/989-р
Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 26.10.2021 № 416/774-р

Про внесення змін до розпорядження

Івано-Франківської обласної державної 

адміністрації та Івано-Франківської 

обласної ради від 26.10.2021 № 416/774-р 


Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України, статті 1032 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 6 (зі змінами):

1. Внести зміни до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 26.10.2021 № 416/774-р «Про спрямування та перерозподіл залишку коштів освітньої субвенції», а саме: підпункт 1.2 пункту 1 розпорядження викласти в новій редакції:

«1.2. По спеціальному фонду (видатки розвитку) в сумі 12 173, 9 тис. гривень для зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти.

При цьому здійснити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду на суму 12 173,9 тис. гривень».

2. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити подання цього розпорядження на розгляд постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

3. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) внести відповідні зміни до розпису обласного бюджету на 2021 рік за програмною та економічною ознаками.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Кімакович).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної адміністрації              Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                                 Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux