Розпорядження ОДА
Київ
Про внесення змін до положення про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Про внесення змін до положення

про регіональну комісію з питань

техногенно-екологічної безпеки і

надзвичайних ситуацій


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» (зі змінами) та з метою забезпечення роботи регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо захисту населення, територій Івано-Франківської області від надзвичайних ситуацій і координації та контролю всього комплексу робіт у цій сфері:


1. Внести до Положення про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 26.04.2018 № 218 «Про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», такі зміни:

1.1. Абзац дев’ятий підпункту 3 пункту 4 викласти у такій редакції:

«приймає рішення про класифікацію надзвичайної ситуації за кодом, класифікаційними ознаками та рівнем, забезпечує своєчасне інформування ДСНС про прийняте рішення та подання матеріалів щодо підстав для прийняття такого рішення».

1.2. Доповнити Положення про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затверджене розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 26.04.2018 № 218 «Про регіональну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», пунктом 9¹ такого змісту:

«9¹. Голова комісії може прийняти рішення про проведення засідання комісії в режимі відеоконференції з використанням відповідного програмного забезпечення, зокрема через Інтернет (далі – онлайн-засідання комісії). В онлайн-засіданні комісії беруть участь члени комісії, а також інші особи, які визначені її головою.

Онлайн-засідання комісії можуть проводитися у невідкладних випадках, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідацією їх наслідків, а також з питань, пов’язаних з виникненням загрози життю та/або здоров’ю населення.

Підготовка та проведення онлайн-засідання комісії здійснюється відповідальним секретарем комісії за допомогою управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації.

Відповідальний секретар комісії забезпечує інформування членів комісії та інших визначених головуючим осіб, які будуть брати участь в онлайн-засіданні комісії, про дату і час проведення засідання та надсилає їм проєкт порядку денного.

Організаційно-технічне забезпечення проведення онлайн-засідання комісії покладається на управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації.

Результати онлайн-засідання комісії оформлюються протоколом, який підписується головуючим та відповідальним секретарем комісії».

2. Начальникам районних військових адміністрацій (головам районних державних адміністрацій) до 01.12.2022 привести положення про районні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у відповідність із Типовим положенням про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 (зі змінами).

3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування привести положення про місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій у відповідність із Типовим положенням про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 (зі змінами).

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Стебницький).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Ільчишина.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                     Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux