Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 17 листопада 2021 р. № 448
Київ
Про внесення змін до Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, які за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної та комунальної форм власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти

Про внесення змін до Положення про 

призначення стипендії голови обласної 

державної адміністрації та голови обласної 

ради учасникам антитерористичної операції 

та Операції Об’єднаних Сил, які за кошти

фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу

освіту у закладах державної та комунальної форм

власності чи проходять навчання за програмою

підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти

(зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному

управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ)

23.11.2021 за № 120/241)

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту 10.3 Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 25 грудня 2015 року № 42-2/2015 (із змінами),


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 1. Внести зміни до Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради учасникам антитерористичної операції та Операції Об’єднаних Сил, які за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної та комунальної форм власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти, затвердженого спільним розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 08 січня 2020 року № 5/1-р, зареєстрованого у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 16 січня 2020 року за № 3/12, виклавши абзац перший пункту 3 розділу ІІ Положення у такій редакції:

«3. Виплата стипендії здійснюється департаментом освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації щомісяця у розмірі 1400 (одна тисяча чотириста) грн. шляхом перерахування коштів обласного бюджету на банківський рахунок особі, якій вона призначена.».

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

3. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного оприлюднення.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.

 

Голова обласної 

державної адміністрації                             Світлана ОНИЩУК 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux