Київ
Про внесення змін до структури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово- комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації

Про внесення змін до структури 

департаменту розвитку громад та

територій, дорожнього, житлово-

комунального господарства, 

містобудування та архітектури 

Івано-Франківської обласної 

державної адміністрації 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про державну службу», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2005 № 179 «Про упорядкування структури апарату центральних органів виконавчої влади, їх територіальних підрозділів та місцевих державних адміністрацій» (зі змінами), з метою оптимізації структури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, місто-будування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації:

1. Внести зміни до структури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, місто-будування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 17.11.2021 № 455 «Про затвердження Положення та структури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації», виклавши її в новій редакції (додається).

2. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич) внести зміни у свій штатний розпис відповідно до встановленого порядку.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-кому-нального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Дунич).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux