Київ
Про внесення змін до складу територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Про внесення змін до складу

територіальної комісії з питань

узгодження заборгованості з різниці

в тарифах при Івано-Франківській

обласній державній адміністрації

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести до складу територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при Івано-Франківській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 19.10.2022 № 394 (далі – Територіальна комісія) (зі змінами затвердженими розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 09.12.2022 № 491), такі зміни:

1.1. Виключити зі складу Територіальної комісії ОСАДЧУК Лесю Ігорівну.

1.2. Включити до складу Територіальної комісії МАТІШАК Віру Володимирівну – головного спеціаліста відділу інженерного забезпечення та перспективного розвитку управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації, секретаря комісії.

1.3. Слова «провідний спеціаліст Сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Івано-Франківській області» замінити словами «завідувач Сектору Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Івано-Франківській області».

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                                                         Світлана ОНИЩУКOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux