Київ
Про внесення змін до складу обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Про внесення змін до складу 

обласного комітету забезпечення 

доступності осіб з інвалідністю

та інших маломобільних груп 

населення до об’єктів соціальної

та інженерно-транспортної 

інфраструктури

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законів України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (із змінами), керуючись розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 07.02.2020 № 68 «Про забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури» (зі змінами, внесеними розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 12.04.2021 № 122) та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести до складу обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 31.08.2022 № 299 (далі – Обласний комітет), наступні зміни:

1.1. Виключити зі складу Обласного комітету Дмитренка Ігоря Анатолійовича, Федорака Володимира Васильовича, Макоту Галину Зенонівну.

1.2. Включити до складу Обласного комітету:

Дзьомбака Володимира Богдановича – в. о. директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації;

Зрайка Олександра Григоровича – директора департаменту міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації;

Лапку Тетяну Миколаївну – в. о. начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Р. Дунич).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник 

 обласної військової адміністрації          Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux