Розпорядження ОДА та обласної ради
Департамент соціальної політики ОДА, від 20 березня 2023 р. № 98/203-р
Київ
Про внесення змін до складу конкурсної комісії з розгляду проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій і інших ветеранів війни Івано-Франківської області та членів їх сімей

Про внесення змін до складу

конкурсної комісії з розгляду

проєктів (програм), розроблених

інститутами громадянського

суспільства, спрямованих на

здійснення соціально-психологічної

реабілітації учасників бойових дій

і інших ветеранів війни

Івано-Франківської області та

членів їх сімей


Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання заходів обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб, які перебували і перебувають у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року, на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Івано-Франківської обласної ради від 11.05.2022 № 417-14/2022 (зі змінами), Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), та членів їх сімей, затвердженого рішенням Івано-Франківської обласної ради від 06.07.2022 № 474-15/2022, та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести до складу конкурсної комісії з розгляду проєктів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, спрямованих на здійснення соціально-психологічної реабілітації учасників бойових дій і інших ветеранів війни Івано-Франківської області та членів їх сімей, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 23.09.2022 № 349/476-р (далі – Комісія), такі зміни:

1.1. Виключити зі складу Комісії Малоглову Світлану Марківну.

1.2. Включити до складу Комісії Лапінську Марію Василівну – головного спеціаліста відділу програм та соціальної підтримки ветеранів управління соціальної підтримки ветеранів департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, секретаря комісії.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської облдержадміністрації (В. Лемчак).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Л. Сірко та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                 Світлана ОНИЩУК                      

Голова обласної ради                                      Олександр СИЧOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux