Розпорядження ОДА та обласної ради
Київ
Про внесення змін до складу комісії з присудження обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького

Про внесення змін до складу комісії 

з присудження обласної премії 

імені Патріарха Володимира Романюка та

імені Митрополита Андрея Шептицького

Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2016 № 902/1050-р, Положення про комісію з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 22.08.2017 № 500/658-р, та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести до складу комісії з присудження обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 25.10.2021 № 410/773-р (далі – комісія), наступні зміни:

1.1. Виключити зі складу комісії Тимчук Ірину Василівну, протоієрея Андрія Чорненка, Цимбалюка Ростислава Івановича.

1.2. Включити до складу комісії:

Футерка Богдана Любомировича – заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO), співголову комісії;

Протоієрея Юрія Прилепського – голову комісії у справах родини і мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, члена комісії (за згодою);

Шевчука Ігоря Володимировича – заступника начальника управління –

начальника відділу планування території та координації проектної діяльності управлінння містобудування та архітектури департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації, члена комісії.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Федорак).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка та першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради В. Гладія.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                     Світлана ОНИЩУК


Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ

 


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux