Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 23 вересня 2022 р. № 347
Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 15 вересня 2022 року № 333

Про внесення змін до розпорядження

Івано-Франківської обласної військової 

адміністрації від 15 вересня 2022 року № 333

Зареєстроване наказом Південно-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Івано-Франківськ) 26.09.2022 за №  52/311 

Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 13 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731, частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою приведення нормативно-правових актів Івано-Франківської обласної військової адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України


ЗОБОВ’ЯЗУЮ:


1. Внести до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 15 вересня 2022 року № 333 «Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 14 липня 2022 року № 240 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для оздоровлення, першочергово, у санаторно-курортних закладах Івано-Франківської області та інших областей (за зверненнями заявників) осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), які потребують оздоровлення», зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 19 вересня 2022 року за № 48/307, такі зміни:

1) у пункті 2 слово «зареєстрованим» замінити на слово «зареєстрованого»;

2) відступ абзацу у тексті пунктів 4, 5 встановити 10 міліметрів від межі лівого поля.

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                   Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux