Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 15 вересня 2022 р. № 334
Київ
Про внесення змін до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 14 липня 2022 року № 241 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для організації сімейного відпочинку постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих під час Революції Гідності, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення)»

Про внесення змін до розпорядження

Івано-Франківської обласної військової

адміністрації від 14 липня 2022 року № 241

«Про затвердження Порядку використання

коштів обласного бюджету для організації

сімейного відпочинку постраждалих

учасників Революції Гідності та членів сімей

загиблих під час Революції Гідності, осіб, які

перебувають чи перебували у складі

добровольчих формувань, учасників бойових

дій, членів сімей загиблих учасників бойових

дій, які залучалися і залучаються та брали і

беруть безпосередню участь у бойових діях,

здійсненні заходів з національної безпеки і

оборони, відсічі і стримування збройної агресії

Російської Федерації проти України,

починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які

залучалися і брали безпосередню участь в

антитерористичній операції та Операції

Об’єднаних Сил в районах їх проведення)»

Зареєстроване в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 19.09.2022 за № 49/308


Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою приведення нормативно-правових актів Івано-Франківської обласної військової адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Внести до розпорядження Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 14 липня 2022 року № 241 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для організації сімейного відпочинку постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих під час Революції Гідності, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення)», зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 18 липня 2022 року за № 33/292, такі зміни:

1) у пункті 3 слово «Розпорядження» замінити на слова «Це розпорядження»;

2) пункти 4, 5 доповнити словом «цього» перед словом «розпорядження».

2. Внести до Порядку використання коштів обласного бюджету для організації сімейного відпочинку постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих під час Революції Гідності, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення), затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 14 липня 2022 року № 241, зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 18 липня 2022 року за № 33/292, такі зміни:

1) у грифі затвердження дату «14.07.2022» замінити на «14 липня 2022 року»;

2) пункти 2, 3 доповнити словом «Цей» перед словом «Порядок»;

3) пункт 18 доповнити словом «цього» перед словом «Порядку».

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з дня його офіційного опублікування.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця — департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (У. Миронюк).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.


Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                  Світлана ОНИЩУК

Це може бути цікаво:
 1. № 241 - Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для організації сімейного відпочинку постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих під час Революції Гідності, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, учасників бойових дій, членів сімей загиблих учасників бойових дій, які залучалися і залучаються та брали і беруть безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року (в т. ч. які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та Операції Об’єднаних Сил в районах їх проведення)

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux