Розпорядження ОДА та обласної ради
Апарат ОДА, від 18 квітня 2024 р. № 187/336-р
Київ
Про внесення змін до Положення про відзнаку Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради

Про внесення змін до Положення

про відзнаку Івано-Франківської 

обласної державної адміністрації 

та обласної ради

На підставі статей 6, 39, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та частини сьомої статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 “Про утворення військових адміністрацій” та від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”, затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (із змінами), з метою вшанування звитяги, мужності та героїзму захисників територіальної цілісності та незалежності України, зміцнення патріотичного духу в суспільстві:

1. Внести зміни до Положення про відзнаку Івано-Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради (далі – Положення), затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради від 29.09.2015 № 628/707-р, а саме:

1.1. Пункт 8 Положення викласти у новій редакції:

“Рішення про нагородження відзнакою приймається головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації – начальником Івано-Франківської обласної військової адміністрації та головою Івано-Франківської обласної ради або керівниками , які виконують їх обов’язки, із врахуванням рекомендацій Комісії з питань нагородження відзнаками Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради й оформляється спільним розпорядженням.

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ управління персоналом апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації (М. Логуш).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації Я. Дем’янчука та керуючого справами Івано-Франківської обласної ради М. Королика.

Голова обласної державної

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                      Світлана ОНИЩУК

Голова обласної ради                                           Олександр СИЧ


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux