Розпорядження ОДА
Юридичний департамент ОДА, від 25 березня 2024 р. № 133
Київ
Про внесення змін до Положення про спостережну комісію при Івано-Франківській обласній державній адміністрації

Про внесення змін до Положення

про спостережну комісію при  

Івано-Франківській обласній

державній адміністрації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-ІХ (зі змінами), Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 (зі змінами), з метою приведення актів Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України:

1. Внести до Положення про спостережну комісію при Івано-Франківській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 13.01.2023 № 12 (далі – Положення), такі зміни:

1) пункт 10 викласти у новій редакції:

«Членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, органів державної виконавчої служби, Національної поліції, СБУ, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро, БЕБ, Державної кримінально-виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково з підстав, передбачених підпунктами 4 і 5 пункту 14 цього Положення.

Член спостережної комісії, щодо якого настали обставини, зазначені у підпунктах 6 і 7 пункту 14 цього Положення, зобов’язаний повідомити органу, що утворив спостережну комісію, про настання таких обставин протягом п’яти робочих днів з моменту їх виникнення та надати копії підтвердних документів.

Члени спостережних комісій не мають права здійснювати громадський контроль щодо засуджених, якщо вони є близькими родичами таких осіб, а також потерпілими, свідками, законними представниками або іншими особами, які беруть або брали участь у кримінальному чи іншому провадженні щодо них.».

2) пункт 14 доповнити підпунктами 6 і 7 такого змісту:

«6) у разі набуття ним права на заняття адвокатською діяльністю;

7) у разі обрання або призначення його на посаду судді, посади в органах прокуратури, органах державної виконавчої служби, Національній поліції, СБУ, Державному бюро розслідувань, Національному антикорупційному бюро, БЕБ, Державній кримінально-виконавчій службі.».

3) у тексті Положення слова «засоби масової інформації» в усіх відмінках замінити словом «медіа».

2. Головам районних державних адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій Івано-Франківської області в місячний термін переглянути та привести, у разі необхідності, склади спостережних комісій, утворених при районних державних адміністраціях, положення про них у відповідність до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 24.06.2023 № 629 та від 27.02.2024 № 206).

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – юридичний департамент Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Р. Лавринович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Л. Сірко.

Голова обласної державної   

адміністрації – начальник

обласної військової адміністрації                            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux