Розпорядження ОДА
Київ
Про внесення змін до Положення про надання допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам та тренерам Івано-Франківської області

Про внесення змін до Положення 

про надання допомоги для вирішення

житлово-побутових питань

кращим спортсменам та тренерам

Івано-Франківської області

Зареєстроване в Західному міжрегіональному 

управлінні Міністерства юстиції

09.04.2024 № 54/544

Відповідно до частини першої статті 6, частин першої та шостої статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 4, 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІX, з метою приведення нормативно-правових актів Івано-Франківської обласної військової адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства України

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Внести зміни до пунктів 4.1 та 4.2 розділу IV Положення про надання допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам та тренерам Івано-Франківської області, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 13 вересня 2022 року № 324, зареєстрованого в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) 14 вересня 2022 року за № 45/304, виклавши їх в такій редакції:

«4.1. На підставі поданих документів, з урахуванням результатів спортивних досягнень, майнового стану заявника та забезпеченості особи житлом, Управління складає список кандидатур та обсяг коштів для надання допомоги, які у встановленому порядку погоджуються на Президії Управління.»;

«4.2. Враховуючи рішення Президії та подані кандидатом документи, Управління видає наказ про надання матеріальної допомоги для вирішення житлово-побутових питань кращим спортсменам та тренерам Івано-Франківської області.».

2. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції з дня його офіційного опублікування.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання цього розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (О. Оклієвич).

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Ільчишина.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник

Івано-Франківської обласної

військової адміністрації                                     Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux