Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 29 вересня 2023 р. № 371
Київ
Про внесення змін до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців

Про внесення змін до обсягів 

регіонального замовлення

на підготовку фахівців

Відповідно до статей 6, 22, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 70 Закону України «Про фахову передвищу освіту», статей 4, 15, Закону України «Про правовий режим воєнного стану», указів Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій» та від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), пункту 11 Методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 994-р (із змінами), враховуючи лист департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 15.09.2023 № 1012/01-12/02.2 :

1. Внести зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) у закладах фахової передвищої освіти, затверджених розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 29.05.2023 № 203, виклавши їх у новій редакції (додається).

2. Департаментам освіти і науки (В. Кімакович), охорони здоров’я (В. Дзьомбак), управлінню культури, національностей та релігій (Т. Лапка) Івано-Франківської обласної державної адміністрації довести внесені зміни до обсягів регіонального замовлення на підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста) до закладів фахової передвищої освіти комунальної та державної форм власності, фінансування яких здійснюється з обласного бюджету.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Кімакович).

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Б. Футерка.

Голова обласної державної 

адміністрації – начальник 

обласної військової адміністрації             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux