Розпорядження ОДА
Юридичний департамент ОДА, від 24 листопада 2021 р. № 462
Київ
Про визначення ширини прикордонної смуги в межах Івано-Франківської області

Про визначення ширини

прикордонної смуги в межах

Івано-Франківської області


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про державний кордон України», постанови Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 № 1147 «Про прикордонний режим» (зі змінами), з метою захисту національної безпеки на державному кордоні України:

1. Визначити ширину прикордонної смуги в межах Івано-Франківської області вздовж державного кордону на його сухопутній ділянці і вздовж берегів прикордонних річок, озер та інших водойм в межах прилеглих до кордону територій, де запроваджується прикордонний режим, завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону в тил території України, але не менше від ширини смуги місцевості, що розташована в межах від лінії державного кордону до лінії прикордонних інженерних споруд.

2. Департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації (Л. Остап’як), державному підприємству «Дороги Прикарпаття» (Р. Сілецький) та Службі автомобільних доріг у Івано-Франківській області (В. Буджак) за погодженням із 31 прикордонним загоном імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо встановлення у межах прикордонної смуги дорожніх знаків «Початок прикордонної смуги», «Кінець прикордонної смуги», у межах контрольованих прикордонних районів Івано-Франківської області (Верховинського) – «Початок контрольованого прикордонного району», «Кінець контрольованого прикордонного району», а на дорогах, які безпосередньо простягаються до державного кордону (за винятком доріг до встановлених пунктів пропуску через державний кордон) – «В’їзд заборонено».

3. Верховинській районній державній адміністрації Івано-Франківської області, у межах компетенції, спільно з 31 прикордонним загоном імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України та відповідними органами місцевого самоврядування утворити спільні робочі групи з метою практичного уточнення, встановлення та утримання на місцевості відповідних обмежувальних знаків.

4. Управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Лакіза) сприяти поширенню у місцевих засобах масової інформації та мережі Інтернет повідомлення щодо зміни ширини прикордонної смуги.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 25.10.2018 № 623 «Про зміну ширини прикордонної смуги».

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – юридичний департамент Івано-Франківської облдержадміністрації (І. Темех).

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації В. Созоника.


Голова

облдержадміністрації            Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux