Київ
Про визначення одержувача коштів субвенції

Про визначення одержувача

коштів субвенції


Відповідно до законів України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», «Про Державний бюджет України на 2022 рік», частини 3 статті 1031 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 1085 «Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду», рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.12.2021 № 342-11/2021 «Про обласний бюджет на 2022 рік», розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 15.01.2019 № 9 «Про створення Державного підприємства «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» (в редакції розпорядження облдержадміністрації від 30.01.2020 № 39), з метою ефективного розвитку дорожнього господарства області:

1. Визначити у 2022 році Державне підприємство «ДОРОГИ ПРИКАРПАТТЯ» одержувачем коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за кодом бюджетної програми 1917462 «Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету» в сумі 579 538,800 тис. грн (п’ятсот сімдесят дев’ять мільйонів п’ятсот тридцять вісім тисяч вісімсот гривень) для забезпечення утримання, ремонту, реконструкції та будівництва мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Івано-Франківської області, з них:

- капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – у сумі 405 677,100 тис. грн (чотириста п’ять мільйонів шістсот сімдесят сім тисяч сто гривень);

- експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – у сумі 173 861,700 тис. грн (сто сімдесят три мільйони вісімсот шістдесят одна тисяча сімсот гривень).

2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації (Л. Остап’як).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації В. Созоника.


Голова

облдержадміністрації                        Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux