Розпорядження ОДА
Департамент освіти і науки ОДА, від 30 серпня 2021 р. № 326
Київ
Про відзначення в області Всеукраїнського дня дошкілля

Про відзначення в області

Всеукраїнського дня дошкілля


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25.12.2015 № 42-2/2015 (зі змінами), враховуючи лист департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації від 29.07.2021 № 858/01-12/02.1 «Про нагородження працівників галузі дошкільної освіти», з метою організованого відзначення в області Всеукраїнського дня дошкілля, підняття престижу праці педагога:

 1. Організувати відзначення в області Всеукраїнського дня дошкілля 21.09.2021.
 2. За високий професіоналізм, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток дошкільної освіти Івано-Франківщини нагородити грошовими преміями педагогічних працівників закладів дошкільної освіти області згідно із затвердженим списком, що додається.
 3. Департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації (В. Кімакович) забезпечити проведення заходів з відзначення Всеукраїнського дня дошкілля за рахунок коштів, передбачених у 2021 році на реалізацію Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки (підпрограма 1. «Розвиток системи дошкільної освіти» пункт 1.8), згідно з кошторисом, що додається.
 4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) профінансувати департамент освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (В. Кімакович) на суму 14270,00 грн. (чотирнадцять тисяч двісті сімдесят гривень 00 коп.) за рахунок коштів, передбачених за кодом бюджетної програми 0611142 «Інші програми та заходи у сфері освіти».
 5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця –департамент освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації (В. Кімакович).
 6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова обласної

державної адміністрації                                             Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux