Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 04 листопада 2021 р. № 430
Київ
Про виділення коштів

Про виділення коштів

 

 

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2020 № 42-2/2020 “Про обласний бюджет на 2021 рік” (зі змінами) та від 06.06.2014 № 1259-28/2014 “Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення” (зі змінами), розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 24.04.2019 № 191 ”Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, членам їх сімей” (зі змінами):

1. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) виділити кошти в сумі 60 000,00 (шістдесят тисяч) гривень для надання матеріальної допомоги до роковин трагедії сім’ям загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, згідно із списком, що додається.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) здійснити фінансування за рахунок коштів обласного бюджету за кодом КПКВКМБ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», передбачених на виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які

перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що

утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

3. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) перерахувати кошти в сумі 60 000,00 (шістдесят тисяч) гривень на рахунки осіб, зазначених у списку, відкритих в установах банку.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.Голова облдержадміністрації                                                 Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux