Розпорядження ОДА
Департамент соціальної політики ОДА, від 04 листопада 2021 р. № 431
Київ
Про виділення коштів

Про виділення коштів


Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішень Івано-Франківської обласної ради від 23.12.2020 № 42-2/2020 “Про обласний бюджет на 2021 рік” (зі змінами) та від 06.06.2014 № 1259-28/2014 “Про обласну програму підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення” (зі змінами), розпорядження Івано-Франківської облдержадміністрації від 24.04.2019 № 191 ”Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, Операції Об’єднаних Сил, членам їх сімей” (зі змінами):

1. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) виділити кошти в сумі 150 000,00 (сто п’ятдесят тисяч) гривень для надання матеріальної допомоги у зв’язку з втратою члена сім’ї, смерть якого пов’язана з участю в антитерористичній операції, Операції Об’єднаних Сил, згідно із списком, що додається.

2. Департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації (І. Мацькевич) здійснити фінансування за рахунок коштів обласного бюджету за кодом КПКВКМБ 0813242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення», передбачених на виконання обласної програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

3. Департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський) перерахувати кошти в сумі 150 000,00 (сто п’ятдесят тисяч) гривень на рахунки осіб, зазначених у списку, відкритих в установах банку.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – департамент соціальної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації (В. Корженьовський).

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації відповідно до функціональних повноважень.


Голова

облдержадміністрації                                   Світлана ОНИЩУК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux